Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Spelare och lag för Sundbybergs IK

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och lag från Sundbybergs IK.

 
TORSDAGEN DEN 29 MARS 15:00
Namn Klass 2-manna
Thomas Åhlén Herrar A 41-50  
 
TISDAGEN DEN 1 MAJ 11:00
Namn Klass 2-manna
Fredrik Andersson Herrar B 17-21  
 
TORSDAGEN DEN 3 MAJ 19:00
Namn Klass 2-manna
Malou Eng Damer A 17-21  
 
FREDAGEN DEN 11 MAJ 12:00
Namn Klass 2-manna
Christoffer Cranser Herrar B 17-21  
 
ONSDAGEN DEN 16 MAJ 18:00
Namn Klass 2-manna
Malin Brodin Damer A 22-30  
 
LÖRDAGEN DEN 19 MAJ 10:00
Namn Klass 2-manna
Anders Norrvik Herrar A 22-30   
Mikael Kanold Herrar A 31-40  Tvåmannalag 1 
Anders Öhman Herrar A 41-50  Tvåmannalag 1 
Gustavo Layrisse Montiel Herrar A 41-50  Tvåmannalag 3 
Rickard Thelander Herrar A 41-50   
Albin Wase Herrar B 17-21   
Erik Löfveberg Herrar B 17-21   
Anton Lindberg Herrar B 22-30   
Daniel De Frutos Herrar B 41-50   
Jörgen Ek Herrar B 51-64   
Thomas Kedvik Herrar B 51-64   
Tony Svensson Herrar B 51-64   
Viktoria Nilsson Damer A 17-21  Tvåmannalag 4 
Amelie Holgersson Damer A 22-30   
Cassandra Persheden Damer A 22-30   
Lina Elfström Damer A 22-30  Tvåmannalag 4 
Pernilla Arvidsson Damer A 31-40   
Charlotta Lundin Damer A 41-50   
Kamilla Christensen Damer B 41-50   
Roxana Layrisse Damer B 41-50   
Peter Åhlén Elitklass Herr  Tvåmannalag 3 
Jessica Larsson Elitklass Dam  Tvåmannalag 2 
Sanna Tetri Elitklass Dam  Tvåmannalag 2 
 
SÖNDAGEN DEN 20 MAJ 18:00
Namn Klass 2-manna
Malin Gref Damer A 22-30  
 
HERRAR A 41-50
Namn Klass 2-manna
Anders Öhman Herrar A 41-50   
Thomas Åhlén Herrar A 41-50   
 
DAMER A 41-50
Namn Klass 2-manna
Charlotta Lundin Damer A 41-50  
 
DAMER A 31-40
Namn Klass 2-manna
Pernilla Arvidsson Damer A 31-40  
 
HERRAR A 22-30
Namn Klass 2-manna
Anders Norrvik Herrar A 22-30  
 
DAMER A 22-30
Namn Klass 2-manna
Malin Brodin Damer A 22-30   
Malin Gref Damer A 22-30   
 
HERRAR B 17-21
Namn Klass 2-manna
Christoffer Cranser Herrar B 17-21